Kapı Kolları
Menteşeler
Kulplar
Sürgüler
Diğer Ürünler

Güveniş Menteşe Hakkında

1975 Yılında kurulan GÜVEN İŞ MENTEŞE İNŞ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve mobilya sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektededir.

Firmamız; Kapı Menteşesi,Kapı Kolu, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız ayrıca tasarım ve üretim aşamalarında teknolojiyi takip ederek yatırımlarıyla da büyümeyi sürdürmektedir.

Güven İş Menteşe İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.; ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Firmamız; üretim yaptığı tüm alanlarda sorumluluğunun bilincinde olup sektöre öncülük etmenin gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz;

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmaktır.

Misyonumuz;

Kapı Kolu, Kapı Menteşesi, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretim ve Satışında yurt içinde lider konumunu dahada güçlendirerek sürdürmek ve yurt dışında ihracatını artırarak ülke ekonomisine destek olmak.